Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Шполі відзначили 75-річницю з Дня визволення міста від нацистських окупантів та вшанували пам’ять жертв Голокосту

Дата: 25.01.2019 11:44
Кількість переглядів: 280

   27 cічня 1944 року Шполу було звільнено від німецько-фашистської навали. Цей день не підлягає забуттю, не втрачає своєї величі. У ньому – гордість за наше місто, народ, звитяжну та сувору історію, яка залишається з нами назавжди.

   Вшанувати світлу пам’ять полеглих та низько вклонитися всім захисникам рідної землі сьогодні до обеліска Слави прийшли керівники району та міста, представники трудових колективів, громадськість.
   На мітингу звучали Державний гімн України, патріотичні вірші, історичні екскурси…

   Учасники мітингу  хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у битвах за місто і Україну, жертв - однієї з найстрашніших сторінок в історії - Голокосту та поклали вінки і квіти вдячності й шани до обеліска Слави та до місць поховань воїнів - визволителів, розвідників І Повітряно - десантної армії, Анатолія Ванюшина та Петра Єрьоміна, що  на території Шполянської загальноосвітньої санаторної школи.

   Час не стоїть на місці. Змінюються покоління, але незмінною та особливою категорією в усі часи є і будуть захисники та визволителі свого народу. Пам’ятаймо своїх рідних, які віддали життя за можливість жити і працювати новим поколінням. Пам’ятаймо і не своїх, але теж рідних, бо вони полягли в боях на Шполянській  землі, визволяючи наше місто. Пам’ятаймо й зовсім молодих хлопців, які загинули на Сході, захищаючи цілісність держави. Наша пам'ять – незрима нитка, яка поєднує в одне ціле роки, покоління, епохи. Нитка, яка усіх нас робить єдиним народом України, народом нашої спільної долі.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора