Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулась нарада щодо виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Дата: 07.09.2018 11:44
Кількість переглядів: 244

   6 вересня  2018 року  заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця провела  нараду з головами виконкомів  сільських рад щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  в 2018 році, в якій взяв участь голова райдержадміністрації  Володимир Потапенко.

   На початку засідання присутні проаналізували виконання районної програми із забезпечення житлом даної категорії осіб у 2017 році.

   Зокрема, було зазначено, що протягом минулого року до реалізації даної Програми були залучені дві сільські ради Шполянського району, на території яких проживали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи із їх числа, які потребували забезпечення житлом.

   Як результат, 3 особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування були забезпечені житлом. За рахунок коштів місцевого бюджету (Іскренська сільська рада) придбано будинок  (по ½ житлового будинку) для осіб з числа дітей-сиріт. Одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування забезпечена соціальною квартирою (Лозуватська сільська рада).

   В продовження наради його учасники окреслили також і шляхи реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в 2018 році.

   Підбиваючи підсумки наради Володимир Потапенко зазначив, що на сьогодні, на законодавчому рівні закріплений обов’язок держави, в особі відповідних її органів, дбати про захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тож це питання він тримає на постійному особистому контролі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора