Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У селі Антонівка розпочалося будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 14.05.2019 11:34
Кількість переглядів: 127

   За словами головного архітектора району Олени Яровенко, будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Антонівці триватиме впродовж кількох місяців. Тож вже наприкінці літа його жителі зможуть користуватися медичними послугами, не виїжджаючи за межі рідного села до районного чи обласного центру. Доступні та якісні медичні послуги в умовах нової амбулаторії матимуть змогу отримувати і жителі сіл Коротине, Нечаєве, Глиняна Балка, Ярославка, Веселий Кут.

   Нагадаємо, зведення амбулаторії здійснюється за рахунок передбаченої субвенції з Державного бюджету та на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Зокрема, на будівництво закладу з державного бюджету спрямовано   5 млн. 733 тис. грн., решта, а це близько 637 тис. грн.. – кошти місцевих бюджетів.    
   Такий проект вдалося реалізувати завдяки управлінським рішенням Уряду й Президента України, а також наполегливій і ґрунтовній роботі обласної та районної  влади. 
   Наразі тут тривають підготовчі будівельні роботи з розбивки місця розташування майбутнього об’єкту. Також завезені фундаментні бетонні блоки та вирішуються питання з водо -  та електропостачання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора