Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Восьмикласників Шполянщини зустрічали працівники Феміди

Дата: 24.05.2019 11:31
Кількість переглядів: 150

   З метою ознайомлення  учнівської молоді з професіями, які пов’язані з судовою системою фахівці Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ організували професіографічну екскурсію до Шполянського районного суду Черкаської області.

   Восьмикласникам Шполянської ЗОШ № 1 презентував роботу  працівників Феміди заступник керівника апарату Макаров Сергій, який ознайомив школярів з роботою суддів, принципами судочинства та інноваційними підходами в своїй роботі. Діти з цікавістю слухали про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систем (ЄСІТС) - «Електронний суд». «Головне нововведення цієї системи – це можливість подавати позови в онлайн-режимі, що має суттєво прискорити процес правосуддя», - пояснив Сергій Володимирович.
   Під час екскурсії  юнаки й дівчата  відвідали канцелярію районного суду, кімнату для конвоя, зали засідань для розгляду цивільних справ та кримінальних проваджень, охоче спілкувалися з працівниками. Помічник судді Руденко Анна більш детально ознайомила юних відвідувачів з професіями юридичного напрямку: судді, помічника судді, адвоката, прокурора та секретаря судових засідань.

   Слід зазначити, що  професіографічна екскурсія в державну установу правосуддя справила незабутнє враження на школярів. Про що свідчать  слова подяки дітей та вчителя, який їх супроводжував, Обревко Тетяни: 
   «Для старшокласників захід став чудовою нагодою детально ознайомитися з структурою роботи районного суду, а ті хто планує пов’язати своє життя з юриспруденцією, усвідомили неабияку відповідальність свого вибору, так як професія судді  потребує ґрунтовних фахових знань, життєвого досвіду та високого рівня професійної підготовки».  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора