Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Всеукраїнська гра "Теренова гра "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак

Дата: 30.08.2018 11:13
Кількість переглядів: 250

   Міністерство молоді та спорту України відповідно до плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть  у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру «Теренова гра «СІЧ -  сила і честь» імені братів Чучупак.

   Метою гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання  сучасної молоді з метою залучення до вивчення історії України,ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті.  

  Інформацію про осіб, які бажають взяти участь у грі, необхідно подати до 07 вересня 2018 року на електронну адресу: npvmms@msms.gov.ua.

   Інформацією про захід можна ознайомитись на офіційній сторінці гри: www.facebook.com/ terenivka.sich/.     

 Контактна особа у Міністерстві молоді та спорту України: Олексій Саввін, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного  виховання  (044) -246-62-35).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора