Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На життєвому порозі 90 мудрих літ

Дата: 25.10.2018 11:10
Кількість переглядів: 203

   Звичайні осінні дні. Та для Ірини Іванівни Хомченко із Журавки вони особливі. Стільки прожито і пережито,стільки пройдено доріг.. І от на порозі- поважний ювілей, 90-річчя .

   За плечима Ірини Іванівни хоч нелегкий,але гідний життєвий шлях. Народилася в багатодітній сім’ї (в батьків разом з Іриною було семеро дітей). Під час колективізації їх родину було розкуркулено. Батьків відправили до Вологди, а «ми мов ті мишенята розповзлися по селу», - пригадує бабуся.
   Не зазнала Ірина Іванівна розкішного життя. Пережила голод, війну, розруху. Сорок років пропрацювала в місцевому колгоспі. Разом з чоловіком виростили трьох дітей, дочекалась ювілярка і п’ятеро онуків та стільки ж правнуків. Саме вони є надією та опорою Ірини Іванівни на схилі літ та найбажанішими гостями в день мудрого ювілею.
   Не оминули своєю увагою іменинницю і представники районної та сільської влади. 
   24 жовтня 2018 року особисто привітати іменинницю прийшли голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт, сільський голова Журавки Володимир Сташенко та голова ветеранського осередку села Журавки Катерина Лимар. У день свого 90-річного ювілею Ірина Іванівна отримала вітальну листівку від голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка, квіти, подарунок та грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».
   Ірина Іванівна до глибини душі була розчулена такою увагою до себе. Вона дякувала гостям за теплі слова.
   На прощання гості бажали ювілярці жити довго, щоб зустрітися і відсвяткувати ще й 100-річний ювілей.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора