Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітаю рішення Саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною – Президент

Дата: 12.07.2018 10:59
Кількість переглядів: 198

   «Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції. Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу», – наголосив Президент Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

44978a3b0d6967d284e5d32f8e07c76b_1531334168_extra_large

   «Ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною», – підкреслив Петро Порошенко.

  «Ми і надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу», – наголосив Президент.

   Глава держави зазначив, що високо цінує підтвердження відданості Альянсу підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. «НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексію українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі», – додав він.

  Президент також привітав «готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, включаючи санкції».

   Петро Порошенко зазначив, що сьогодні і завтра у Брюсселі продовжить відповідну роботу з лідерами НАТО для реалізації інтеграційного потенціалу України та взаємодії в інтересах миру, безпеки і стабільності на континенті.

                                                                                        За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора