Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Літня оздоровча кампанія 2019 року на території Шполянського району триває

Дата: 19.06.2019 10:54
Кількість переглядів: 145

   Літо - ідеальний час для відпочинку дітей. Щоб вони провели його весело і з користю, в районі організовано оздоровчу кампанію.


   Протягом цього періоду на Шполянщині заплановано  забезпечити оздоровленням та відпочинком 933 дитини.(всього дітей шкільного віку, які підлягають оздоровленню 1323).
   На проведення оздоровчої кампанії 2019 року в районі   заплановано кошти в сумі   270 тис. гривень з місцевого бюджету. 
   З 3 червня 2019 року на базі  закладів загальної середньої освіти Шполянського району розпочали літню табірну зміну 17 оздоровчих пришкільних таборів, в яких відпочинком охоплено 677 дітей. Дітки відпочивають 5 днів на тиждень, мають збалансоване двох разове харчування, а педагоги створюють усі умови для змістовного та цікавого дозвілля школярів.
   Стовідсотково  до відпочинку у пришкільних таборах залучені діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з малозабезпечених сімей, діти які прибули з АР Крим, м. Севастополь та східних областей України та діти, батьки яких є учасниками  АТО.
   Станом на сьогодні четверо дітей вже оздоровились в  МДЦ «Артек». З них: 2 дітей з багатодітних сімей, 2 дітей з малозабезпечених сімей. Ще троє діток з числа талановитих та обдарованих побували на відпочинку в  ДЦ «Молода гвардія». 
   З 16 липня 2019 року 14 юних шполян будуть оздоровлюватись в ПП «Фортеця Тур», а  5 осіб поїдуть на відпочинок до МДЦ «Артек». 
    Питання оздоровлення та відпочинку дітей перебуває на постійному контролі районної влади. Тож, сподіваємось, що дітворі сподобається літо, а отриманих вражень та емоцій вистачить на цілий рік.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора