Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту, – Президент

Дата: 23.01.2019 10:49
Кількість переглядів: 143

  «Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху»,  – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

4b61072c57c0ea8651726b8059c92c65_1548149542_extra_large

   Водночас Глава держави зазначив, що Україна перебуває напередодні важливого народного волевиявлення. «Сто років історичного досвіду заохочують нас до правильних висновків з минулого. Ми знаємо про безпрецедентний масштаб підготовки Кремля до втручання у вибори. І з цим стикаємося, до речі, не лише ми, вся Європа, увесь світ. Але немає сумнівів у мудрості нашого народу, у його єдності на шляху, яким ми йдемо у майбутнє», – підкреслив Петро Порошенко.

   Президент наголосив, що в  державі вже відбулися зміни, зокрема відроджено українське військо у небачений в історії термін. «Сьогодні Збройні Сили України – це сотні тисяч належно підготовлених, озброєних і забезпечених усім необхідним воїнів, вихованих на українських військових традиціях», – додав він.

   «Наш європейський курс, попри активну протидію Росії на дипломатичному фронті, дозволив нам з вами добитися ратифікації Угоди про асоціацію усіма країнами Євросоюзу і запустити роботу поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. ЄС уже став найбільшим торговельним партнером України», – також зазначив Президент.

   За його словами, на черзі прихід в Україну потужних інвестицій, пришвидшення темпів розвитку нашої економіки. Він зауважив, що про це буде говорити в Давосі на зустрічах з керівниками держав та великих світових компаній.

   Президент зазначив, що рівень зростання ВВП за підсумками 2018 року складе 3,4%. «Це не так багато, але – це є максимальний показник за сім років. Інфляція знизилася до 9,8%. Вона ще доволі висока, але це – найнижчий показник за п’ять років. Золотовалютні резерви зросли майже до 21 млрд доларів. Це – п’ятирічний максимум», – констатував він.

   Петро Порошенко наголосив, що ці сухі цифри означають, що найгірше вже позаду. «Що криза, спричинена війною, економічною агресією та блокадою з боку Росії – відступає. Відступає завдяки спільним зусиллям влади, суспільства, бізнесу. Що відновлення економічного зростання відкриває можливості і до відновлення рівня життя. Що це вже зовсім недалека перспектива, року-двох, від сили трьох, коли, нарешті, плоди реформ стануть відчутними для абсолютної більшості суспільства», – переконаний Президент.

   «Створення армії та відновлення економічного зростання; асоціація з Євросоюзом і безвізовий режим;  децентралізація і Томос; курс на вступ до НАТО та Євросоюзу – це чіткі та системні, послідовні кроки відповідно до нашої довготривалої стратегії. А перехід до європейської якості життя українців – це є головний зміст нашої державної політики, яка спирається на єдність нашого народу», – сказав Петро Порошенко.

   «Європа – це високі стандарти життя, а НАТО – надійна гарантія безпеки», – додав Президент.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора