Пошук

Нові спортивні досягнення вихованців Матусівської ДЮСШ

Дата: 14.11.2018 10:48
Кількість переглядів: 180

10 -11 листопада 2018 року в м. Умань на базі Уманської ДЮСШ №1 проходив Відкритий кубок міста з боксу серед молоді, юніорів, юнаків та дорослих.

Участь у змаганнях  взяли дванадцять команд з Вінницької, Київської та Черкаської областей, а це більше ста юних боксерів у різних вагових категоріях.
   За підсумками змагань до фінальних поєдинків увійшли шість вихованців Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи. В напружених поєдинках титул чемпіона завоювали: Богдан Пахолко, Руслан Пахолко та Максим Чорний, срібними призерами стали Олександр Ветушко, Віктор Пастушенко та Святослав Шевченко, бронзовими призерами стали Сергій Шахпарян, Дмитро Лисенко, Євген Васільченко, Всеволод Ракітін.
   В загальному підсумку медальна скарбничка Матусівської дитячо- юнацької спортивної школи поповнилась  десятьма нагородами.
   Команду готував тренер-викладач Віктор Назаренко.
   Вдячність приватному підприємцю Ігорю Кукурузі та батькам вихованців за фінансову підтримку.

Пам’ятними видались минулі вихідні і для юних дзюдоїстів Матусівської  ДЮСШ, які серед 350 учасників з різних областей України взяли участь у турнірі по дзюдо присвяченому 75-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.
Вихованець Матусівської ДЮСШ, Денис Мілько отримав бронзову нагороду цих престижних змагань у ваговій категорії 60 кг, перемігши в чотирьох поєдинках з п’яти.
   Вдало виступили на турнірі в Києві і Головацька Аліна та Чалий Дмитро. І хоча цього разу вони не стали призерами, все ж, до їхнього активу можна записати досвід, яким юні спортсмени збагатилися на цих змаганнях. Тренер-викладач Михайло Оберемок. Вдячність  за фінансову підтримку торговій марці «Жайвір»!