Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполяни завітали до Корсунь – Шевченківського району за досвідом створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата: 13.11.2018 10:36
Кількість переглядів: 227

   8 листопада 2018 року в рамках робочої поїздки начальник управління агропромислового розвитку Володимир Коваль разом із приватним підприємцем із Лип’янки Февзі Саліджановим та його сім’єю  відвідали родину Чаленків із  села Глушки Корсунь-Шевченківського району з метою  ознайомитись з  родинним бізнесом корсунчан.

   Зазначимо, що Чаленки створили на території їх села сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) «Кізка», який займається виробництвом різноманітних сирів. На даний час їх виробляється більше 10 видів. Продукція СОК «Кізка» реалізується на ринках та ярмарках м.Києва, була представлена на сирних фестивалях в столиці.

   Голова СОК «Кізка» Володимир Чаленко  ознайомив гостей з господарством,  коротко розповів про створення кооперативу, основні проблемні питання, які сьогодні потрібно вирішувати. В ході розмови, зокрема, піднімались питання паспортизації поголів’я кіз,  отримання сертифікатів на вироблену продукцію, створення виробничого цеху.

   За результатами поїздки Февзі Саліджанов зауважив, що почув багато нового та цікавого з питань створення кооперативу та, власне, технологій виробництва сирів, адже і сам має на меті створити подібне підприємство на Шполянщині. Тож в подальшому сподівається на співпрацю з родиною Чаленків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора