Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Шполянському районі з’явиться нова амбулаторія

Дата: 18.04.2019 10:30
Кількість переглядів: 164

   У межах медичної реформи, зокрема розвитку сільської медицини, цього року в Антонівці Шполянського району планують побудувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка, окрім цього населеного пункту, обслуговуватиме також села  Коротине, Нечаєве, Глиняна Балка, Ярославка, Веселий Кут.      

   17 квітня 2019 року початок робіт на місці обговорили перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький, заступник директора Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства – начальник управління житлово-комунального господарства Черкаської ОДА Андрій Липкань, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, сільський голова Антонівки Олег Годлевський та головний архітектор району Олена Яровенко. Там вони зустрілися з керівником підрядної організації ПП «Агросервіс-Плюс-Ц», яка виконуватиме будівельні роботи, Олегом Прокопенком. 

   За результатами зустрічі районний очільник Володимир Потапенко  зазначив, що будівництво сучасної амбулаторії в Антонівці дасть змогу звести надання медичних послуг жителям кількох віддалених населених пунктів Шполянщини на якісно новий рівень. Важливою перевагою є й те, що нове приміщення буде енергоефективним, його устаткують усім необхідним медичним обладнанням. Крім того даний проект передбачає і придбання службового автомобіля "РЕНО - ДАСТЕР". 
   Зведення амбулаторії здійснюється за рахунок передбаченої субвенції з Державного бюджету та на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Зокрема, на будівництво закладу з державного бюджету спрямовано   5 млн. 733 тис. грн., решта, а це близько 637 тис. грн.. – кошти місцевих бюджетів.    

      На початку травня 2019 року будівництво буде рзпочато, а завершити його  планують вже 1 серпня поточного року.

 ДОВІДКОВО:

   За ініціативи Президента України Петра Порошенка парламентом проголосований закон щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Імплементація закону № 2206 полягає не тільки у запровадженні сучасних підходів до приміщень і медичного обладнання, а в першу чергу – новітніх методів, телемедицини, які можуть записувати дані, передавати їх на вторинний рівень і отримувати дуже швидку консультацію від фахових лікарів з вузькопрофільних питань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора