Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Шполянському районі розпочали конкретні перевірки стану готовності шкіл та дошкільних закладів району до початку 2018 – 2019 навчального року.

Дата: 14.08.2018 10:23
Кількість переглядів: 259

     У понеділок  голова Шполянськї РДА Володимир Потапенко спільно з начальником відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації Павлом Вербівським побували у двох школах та садочках району.

    Слід відзначити високий рівень підготовки зазначених шкіл до нового навчального року. В них проведено гарний поточний ремонт, на який залучалися бюджетні кошти  та кошти позабюджетні – батьків, спонсорів.

    Вирішено проблему заміни вікон у Іскренській школі, проведено ремонт опалення. Головним спонсором цього навчального закладу є Юрій Ляшенко  - генеральний директор сільськогосподарського приватно-орендного  підприємства "Відродження". Єдиною проблематикою на сьогодні є забезпечення  закладу твердим паливом. Районний очільник зобов’язав терміново вирішити  дане питання голову села Миколу Остапчука та директора школи Василя Гукала. 
      Як зазначає Наталія Мотрич,  директорка Васильківської школи:
   «Ми двдячні спонсору Олегу Кошовому за фінансову підтримку в сумі 12, 5 тис. грн. на ремонт навчального закладу та народному депутату Геннадію Бобову за необхідні подарунки - телевізор та ноутбук. Та особливо вдячна батькам, які підтримали власними зусиллями ремонти в садочку».

     Наразі педколективи мають виправляти недоліки, відреагувати на окремі зауваження, які надійшли від керівництва району. 
   Слід звернути увагу, що на відкритих торгах по придбанню меблів для всіх перших класів шкіл району виграла тендер Шполянська меблева фабрика. Термін виконання замовлення до 15 вересня. 
    «Я гордий тим, що педагоги Шполянщини не покладаючи зусиль, не шкодуючи свого часу плідно працюють на благо нашого майбутнього – наший дітей», - Володимир Потапенко. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора