Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Роботодавці Шполянщини запрошують до співпраці та діалогу

Дата: 08.02.2019 10:19
Кількість переглядів: 143

   8 лютого 2019 року фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями був організований та проведений «День відкритих дверей на виробництві» у ФОП Рябоконя Анатолія Івановича, який з 2000 року плідно співпрацює з Шполянською районною філією в питаннях працевлаштування на заявлені вакансії. За цей період 23 безробітних громадяни були працевлаштовані до даного роботодавця і 89 осіб взяли участь в тимчасових роботах. 

   На даному заході були присутні 10 безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній філії. На зустрічі роботодавцем була влаштована презентація робочих місць, а також продукції, яка випускається в швейному цеху його підприємства. 
    Анатолій Іванович розповів, що поряд з індивідуальними замовленнями від жителів району його працівники шиють спецодяг для різних підприємств, а також вони тісно співпрацюють з волонтерами району для забезпечення бійців в зоні АТО необхідними речами. На заході висвітлювалися умови та  характер роботи, оплата праці та інші питання, які цікавили потенційних працівників. Під час презентації в ході живого діалогу між учасниками вирішувалося багато питань, які хвилюють роботодавців і найманих працівників сьогодні. 
  Спеціалісти районної філії запрошують всіх роботодавців району і надалі до активної співпраці в вирішенні соціально важливих питань.                      
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора