Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Архівний сектор Шполянської райдержадміністрації інформує

Дата: 10.10.2018 10:18
Кількість переглядів: 205

    У архівному секторі проводиться необхідна робота щодо виконання ст. 20 Закону України «Про Національний архівний фонд», заходів щодо забезпечення реалізації  громадянами конституційного права на звернення, затверджених розпорядженням Шполянської районної державної адміністрації  від 23.10.2016 № 355 «Про заходи щодо забезпечення реалізації  громадянами конституційного права на звернення».


   Архівний сектор приділяє велику увагу виконанню запитів юридичних та фізичних осіб, спрямованих на забезпечення їх прав та законних інтересів, доступу користувачів  до документної ретроспективної інформації.
   За  І півріччя 2018 року   у архівному секторі  зареєстровано 172 звернення, а саме:

  • звернулося за консультаціями   – 64 особи;
  • прийнято на особистому прийомі – 72 особи;
  • робота відвідувачів з документами   – 35;
  • надійшло запитів – 139.

   Основна тематика звернень стосувалась підтвердження майнових прав,    нагородження урядовими відзнаками, депутатства,  роботи та членства в колгоспах, дат заснування та історії розвитку закладів, установ, організацій та  населених Шполянського району.

   Відповідно до Закону України  “Про звернення громадян ” відповіді надаються у термін від одного дня до місяця.   За нечіткими пошуковими даними архівний сектор запрошує зацікавлених осіб до самостійної роботи з документами.

   Особистий прийом громадян в архівному секторі проводиться:

 у   вівторок, четвер з  9-00 до 12-00.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора