Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік

Дата: 17.01.2019 10:16
Кількість переглядів: 128

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією.

5c3f883a4bfcd444071640

   Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, що відбувається на запрошення Президента України Петра Порошенка. Цього року прийом відбувся у відновленому Маріїнському палаці.

   «В 2019 році ми забезпечимо в повному обсязі фінансування сектору безпеки та оборони. А це і фінансування підвищених зарплат, і модернізація війська. Будемо інвестувати ресурси в енергоефективність, соціальні програми, монетизацію субсидій, продовження програми «Доступні ліки». З липня запускаємо безкоштовну систему медичних досліджень, – сказав Володимир Гройсман. – Ми продовжимо масштабне будівництво доріг, підтримку АПК – фермерів і сільгоспмашинобудування, продовжимо впровадження нової української школи. Ми визначили пріоритети – економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпека й оборона, енергонезалежність, антикорупційні заходи. Це ті пріоритети, які будуть робити Україну сильною».

   Глава Уряду наголосив, що зараз в державі змінюються багато сфер. І це непростий процес.

   «Але все, що заробляє економіка, будемо віддавати людям», – запевнив Прем’єр-міністр.

   За інформацією Урядового порталу

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора