Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зробимо Шполянський край чистим і охайним!

Дата: 04.04.2019 10:12
Кількість переглядів: 165

   Відділ містобудування, архітектури, будівнцтва та житлово – комунального господарства Шполянської райдержадміністрації повідомляє, що з 1 квітня по 31 травня 2019 року в районі оголошено проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Відповідне  розпорядження райдержадміністрації було прийняте 29 березня 2019 року № 63.

   Метою проведення  двомісячника благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
   Зазначимо, що дане питання перебуває на особливому контролі голови райдержадміністрації Володимира Потапенка. Як зазначає районний керівник, кожен житель району під час проведення заходів передбачених акцією «За чисте довкілля» має змогу, витративши небагато часу, стати корисним для суспільства і природи. У власному дворі, на вулиці, біля під’їзду будинку можна організувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. Розповісти дітям, а інколи дорослим, про необхідність дбати і піклуватися про природу, підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах.

   3 квітня 2019 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко спільно із заступником голови Шполянської районної ради Лідією Татариною, начальником відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації  Павлом Вербівським розпочали об’їзди населених пунктів та  територій закладів освіти району.
   У ході робочої поїздки очільник району перевірив  стан благоустрою Водяного, Лип’янки, Нечаєвого, Маслового, Антонівки та Ярославки. Ознайомився з роботою та температурним режимом закладів освіти, що функціонують на території сільських рад.        При зустрічах з сільськими головами та директорами закладів освіти  обговорили  проблемні  питання та шляхи їх вирішення. 

   Під час поїздки Володимир Потапенко відзначив належний  стан благоустрою на територіях  Водянської та Нечаєвської сільських рад, зокрема на прилеглих територіях  шкіл та наголосив, що планові об’їзди продовжуватимуться і протягом наступного тижня.
 Також голова райдержадміністрації Володимир Потапенко звертається до керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців, усіх небайдужих громадян активно долучатися до заходів із очищення територій міста і сіл, усіляко сприяти проведенню природоохоронних акцій та озелененню території всього Шполянського  району, а 20 квітня 2019 року взяти участь у загально - районній толоці. 

   Пам’ятаймо, що наша участь у природоохоронних заходах не лише формує відповідальне ставлення до територій нашого спільного дому, а й у майбутньому сприятимуть збереженню належного екологічного стану в межах краю й держави в цілому.

 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора