Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

День відкритих дверей на виробництві

Дата: 08.01.2019 10:10
Кількість переглядів: 188

   4 січня 2019 року фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями був організований та проведений «День відкритих дверей на виробництві» у ФОП Чихачової Анни Валентинівни, яка веде свою трудову діяльність з 2016 року.

   Хоча на даний час Анна Валентинівна ще молодий роботодавець, але вона активно співпрацює з районною філією: і беручи участь в ярмарках вакансій, які влаштовує районна філія, і працевлаштовуючи безробітних громадян, які перебувають на обліку. 
   На даному заході були присутні 12 безробітних громадян. Анна Валентинівна розповіла про перспективи розвитку своєї діяльності, що в майбутньому планує розширювати штат працівників і в цьому дуже сподівається на співпрацю з районною філією. Розповіла про умови та оплату праці. На зустрічі піднімались і висвітлювались практичні аспекти діяльності роботодавця, про усвідомлення кожним роботодавцем району своєї відповідальності перед суспільством і державою в наданні легальних робочих місць працівникам, в створенні нових робочих місць для зміцнення економіки району і країни в цілому.
     Фахівці філії запрошують всіх роботодавців району і надалі до активної співпраці в вирішенні соціально важливих питань.                      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора