Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 16.06.2019 07:51
Кількість переглядів: 78

З святом, дорогі медики!

Шановні лікарі, медичні сестри, фельдшери і акушерки, молодший медичний персонал, всі ті, хто працює в медичних закладах району! 

         

 

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя.  Мільйони пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

      Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.
      Сердечно вітаю всіх лікарів та весь медичний персонал з Днем медичного працівника. Бажаю вам, здоров’я, благополуччя, миру і затишку у родинах, стабільності, сил і натхнення для нових звершень та задоволення від роботи.

Нехай вас Бог береже, щоб разом працювати та примножувати славні традиції медицини Шполянщини та України! 

Зі святом, Вас!

 

З повагою

голова райдержадміністрації  

Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора