Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошено Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів

Дата: 17.10.2018 09:39
Кількість переглядів: 218

   Метою щорічного  Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

   Його організатором виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

   У конкурсі можуть взяти участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На розгляд журі приймаються як індивідуальні, так і групові проекти. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

   Конкурсні роботи та анкету учасника слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2018 р. Протягом грудня 2018 р. – січня 2019 р. журі з числа професійних вчителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення лауреатів відбудеться наприкінці січня 2019 р.

   До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів. Авторський текст виконується українською мовою. До роботи окремим файлом у форматі .doc слід долучити анкету.

   Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

   Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора