Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Всім у приклад – довгожителі району

Дата: 12.12.2018 09:32
Кількість переглядів: 200

   З метою вияву турботи про мешканців Шполянського району, які переступили 90-ту життєву сходинку, декілька років тому було прийнято районну програму «Турбота», на виконання якої лише протягом 2018 року теплі  вітання, квіти, подарунки та грошову допомогу отримали 126 довгожителів.

   Так, цього тижня привітання та слова вдячності приймали чотири шполянські довгожителі: Ольга Гаврилівна Ткаченко, Ганна Данилівна Кугот із Мар’янівки, які 10 та 12 грудня 2018 року, відповідно, відзначили 95-річний ювілей; Катерина Дементіївна Мельниченко - жителька Мар’янівки, яка 10 грудня святкувала 92-у річницю з дня народження; Петро Романович Красножон із Надточаївки, якому 10 грудня виповнилось 90. 
   Вшанувати поважні дати та ювілеї своїх земляків завітали заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт.

   У кожного з відвіданих іменинників непроста доля. Де більше було випробувань і безкінечної роботи, аніж світлих сторінок.  
   Щедрі слова вітань, квіти, дарунки, побажання здоров’я і благополуччя – все це потішило довгожителів, які весь вік трудилися на благо Батьківщини та своїх родин, та на різних життєвих дорогах не розгубили своєї чуйності і привітності. Мабуть, у цьому і полягає секрет їх довголіття. 
   Тож такі люди – всім нам у приклад!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора