Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Професійне свято аграріїв урочисто відзначили в Матусівській ОТГ

Дата: 19.11.2018 09:28
Кількість переглядів: 219

   16 листопада 2018 року в Матусові вітали працівників сільського господарства. До їх професійного свята в сільському будинку культури влаштували святковий концерт.

   За дорученням голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка всіх, хто любить свою землю та чесно трудиться на ній, привітала його заступник Ольга Шпиця.

   Звертаючись до учасників святкових урочистостей, Ольга Іванівна наголосила, що  роботу трударів поля складно переоцінити. Адже від сільського господарства напряму залежить розвиток економіки і добробут населення.

   Висловлюючи велику вдячність  за багаторічну сумлінну працю, визначні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, за вклад у розвиток новоствореної Матусівської ОТГ Ольга Шпиця вручила грамоти Шполянської райдержадміністрації, наручні годинники і квіти - Івану Кравченку,  голові ФГ „Ольвія”,  Олександру Гомонюку, голові ФГ „Фенікс”, Олександру Шипельову, голові ФГ „Шипельов О.А.”, Анатолію Олійнику, директору СПП „Оліана” та Миколі Андрійченку, головному зоотехніку ФГ «Ольвія».

   На знак поваги та пошани організатори свята пригостили всіх присутніх в залі матусівським  караваєм, а святкову атмосферу заходу вдало підтримали аматори сцени Матусівського Будинку культури, які в черговий раз продемонстрували неабиякі артистичні таланти. 

   Свято залишилося позаду, але хочеться побажати всім трудівникам аграрної сфери, щоб гарний настрій ніколи їх не полишав, а робота завжди приносила задоволення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора