Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Президент: Кожен, хто законно розмитнює авто на «євробляхах», підтримує українських пенсіонерів

Дата: 29.11.2018 09:22
Кількість переглядів: 165

   Президент Петро Порошенко нагадав, що Верховна Рада ухвалила закон, що дозволяє за визначений період часу власникам автомобілів на європейських номерах, які були ввезені в Україну із порушенням податкового та митного законодавства, офіційно оформити їх та заплатити відповідні податки. І ці кошти будуть спрямовані виключно на підтримку незахищених верств населення, а саме українських пенсіонерів.

92f4dd6a961ba6cae089847d509a2cd4_1543416637_extra_large

 

   «Зараз запущена програма про надання дозволу на пільгове розмитнення так званих «євроблях». Ніхто не дасть більше перекривати вулиці, або робити неподобства. Чому людина, пенсіонер, купуючи хліб чи ліки, податки платить, а їм дано можливість податки не платити? Це руйнація держави і ніхто на це не піде. І це несправедливість по відношенню до чесних платників податків», – підкреслив Глава держави.

   Він зазначив, що власники авто з європейськими номерами отримали можливість, за умови швидкої оплати, оформлення і розмитнення машини, мати знижку в сумі податку.

   «Куди підуть ці гроші? В Пенсійний фонд. Для чого? Компенсувати дефіцит і мати можливість забезпечити індексацію пенсій  тим, хто отримує пенсію на рівні мінімальної. Скільки? Скільки зберемо», – пояснив Петро Порошенко.

   «Вважайте, що кожен, хто розмитнює машину підтримує пенсіонера. Ці кошти напряму будуть через спеціальний фонд йти до Пенсійного фонду», – додав він.

   Глава держави зазначив, що таким чином через такі інструменти держава буде захищати людей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора