Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Шполянській районній філії Чркаського ОЦЗ

Дата: 15.03.2019 09:15
Кількість переглядів: 125

   14 березня 2019 року в приміщенні Шполянської районної філії Чркаського ОЦЗ пройшов семінар спільно з соціальними партнерами на тему: «Відновлення престижу робітничої професії. Можливості професійного навчання на виробництві до Ваших потреб (у тому числі осіб з інвалідністю)».

   В роботі семінару взяли участь представники 15 роботодавців району. Вони висвітлили практичні аспекти роботи щодо створення нових робочих місць, свої проблеми, досвід. 
   Метою проведення даного заходу є розширення можливостей співпраці служби зайнятості та роботодавців району. Обговорювалися питання по працевлаштуванню безробітних громадян на оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру, по навчанню та перепідготовці кадрів за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування з послідуючим працевлаштуванням їх на новостворені робочі місця. Наголошувалося, зокрема, про навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 
   На протязі минулого року 659 безробітних, зареєстрованих в районній філії, взяли участь в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру. Також  334 особи пройшли стажування на робочих місцях з наступним працевлаштуванням на постійне робоче місце. 
   Акцентовано також увагу на поліпшенні роботи щодо створення в районі  нових робочих місць шляхом реалізації державних цільових програм, у тому числі з використанням форм та методів роботи, передбачених Законом України «Про зайнятість населення» в частині стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, неконкурентоспроможних на ринку праці шляхом компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. В 2018 році було працевлаштовано 15 безробітних громадян до 11 роботодавців району з компенсацією єдиного соціального внеску.
   Фахівці районної філії запрошують всіх роботодавців району до співпраці.
     
     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора