Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

26 березня – День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2019 07:09
Кількість переглядів: 111

Вже п’ять років поспіль цього дня ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії служать справі зміцнення обороноздатності України.


Шановні захисники нашої Батьківщини!
Щиро дякую Вам за невтомне й віддане служіння Українському народові, за ваш значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист мирного життя громадян, за те, що навіть за нинішніх складних умов Ви залишаєтеся вірними присязі. Ваша служба ніколи не була легкою. Вона вимагає від кожного солдата й офіцера зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви.
Без сумніву, Ви здобули повагу та вдячність усього українського народу та визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій.
Дякую кожному військовослужбовцю за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові!
Сердечно зичу усім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, стабільності та миру. Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають Вас наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

Слава Національній гвардії України!
Слава Україні!

 

З повагою голова Шполянської райдержадміністрації

Володимир Потапенко


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора