Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДО БАТЬКІВ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ – «АФГАНЦІВ» З НИЗЬКИМ ПОКЛОНОМ, СЛОВАМИ ПОДЯКИ ТА МАТЕРІАЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ

Дата: 11.02.2019 09:04
Кількість переглядів: 170

   Однією з найтрагічніших сторінок сучасної української історії є війна в Афганістані, через пекельне горнило якої довелося пройти 150 тисячам українців. Серед них –160 шполян, для яких виконання інтернаціонального обов’язку пролягло межею по мирному життю, змусило у юні роки пізнати біль, жах, відчай, втрату. П’ятьом нашим землякам ніколи не судилося повернутися до рідного дому, обійняти батьків, збудувати власне щастя, жити і радіти. Вони залишилися вічно молодими, додавши матерям і батькам глибоких зморщок на обличчя та сивого волосся на чолі…

   Кожного року, напередодні Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, представники районної влади відвідують сім’ї загиблих воїнів-«афганців», аби зігріти душевним теплом стареньких, матеріально підтримати їх та вклонитися за героїв-синів.

  10 лютого 2019 року заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Міцкевич здійснили візит до матері Алли Максимівни Лущай та батьків загиблих воїнів – “афганців» Миколи Семеновича Козиря і Степана Харитоновича Кравченка.

  Вони вручили стареньким матеріальну допомогу, передбачену районною програмою «Турбота» та від районної організації Української спілки ветеранів Афганістану і продуктові набори від ТМ «Жайвір».

   Районні високопосадовці поцікавилися життям-буттям стареньких, запитали про здоров’я, наявні проблеми та пообіцяли зі свого боку постійну всебічну підтримку з будь-якого питання.

   «Ми розуміємо, що наша допомога – це лише часточка з того, що ми можемо зробити для вас на місці ваших полеглих синів, але, повірте, вона від щирого серця та з великою повагою, на яку ви заслуговуєте, як батьки справжніх Героїв», - наголосила Ольга Шпиця.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора