Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Шполянщині стартувала Акція «Випускник – 2019»

Дата: 23.10.2018 09:03
Кількість переглядів: 183

   Усім відомо, що проблема вибору професії існує з давніх-давен. Досвід неодноразово підтверджує, що успіх приносить лише та праця, яка обирається за власним бажанням, за покликанням душі.

   Кожен, хто обирає свій професійний шлях відповідно до своїх здібностей та побажань, відчуває справжнє задоволення від такої діяльності. Для молодої людини вибір професії – це друге народження, яке визначає подальший життєвий шлях.

   На допомогу школярам зробити перший зважений крок у виборі майбутньої професії приходять фахівці Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ. У  рамках Акції «Випускник-2019» на початку жовтня до учнів  восьмих класів Шполянської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія» та Шполянської НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» завітали Плосконос Олена Михайлівна та Демченко Наталія Володимирівна.

   Під час профорієнтаційних уроків «Перед вибором майбутньої професії»  школярі розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професій, пройшли  анкетування щодо професійних намірів та планів на майбутнє.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора