Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Чотири роки на посаді голови районної державної адміністрації

Дата: 28.01.2019 08:56
Кількість переглядів: 220

   Сьогодні робочий день у Шполянській райдержадміністрації розпочався з привітання голови Володимира Миколайовича Потапенка.

   Розпорядженям Президента України  від 24.01.2015 № 79/2015 – рп Володимир Миколайович був призначений головою Шполянської РДА, а згідно розпорядження Шполянської райдержадміністрації 26 січня 2015 року він приступив до роботи на посаді голови районної державної адміністрації.
  «Обов’язки очільника району передбачають високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь людей, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси. Усіма цими якостями, безумовно,  володієте Ви, Володимире Миколайовичу» - зазначили під час вітальних слів перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз та заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, які побажали керівнику району невичерпного оптимізму, натхнення,  підтримки у всіх добрих починаннях.

Шановний Володимире Миколайовичу!

 Колектив Шполянської районної державної адміністрації приєднується до цих побажань та щиро зичить Вам здоров'я, щастя, добробуту та щасливих років життя у міцному родинному колі і серед вірних друзів, подальших успіхів у праці, наснаги та нових здобутків на ниві державної діяльності.

Нехай примножуються Ваші плани, прагнення, зусилля, а справи сприяють розквіту Шполянського району.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора