Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Влада Шполянщини шанує літніх людей

Дата: 26.02.2019 08:54
Кількість переглядів: 170

   Сьогодні в районі проживає 369 людей, яким виповнилося 90 і більше років. Щоб старість літнім людям була у радість, - подбала районна влада. Так уже склалося, що вітати з днем народження довгожителів району, котрим  виповнилося 90 і більше років, протягом чотирьох останніх років їдуть самі керівники району, вручаючи їм  букет запашних квітів, подарунки  та грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».
   Так, в лютому 2019 року Шполянський край збагатів на двох дев’яносторічних довгожителів та тринадцяти Богом судилось переступити цей поважний вік.

    І не помітила Ганна Тарасівна Курінна із Топильної, як непомітно старість підкралася. 15 лютого вона справила свій ювілейний 90 рік народження. З прекрасними літами приїхали привітати та щиро побажати бабусі здоров’я,  багато років життя заступник голови Шполянської  райдержадміністрації Ольга Шпиця та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт. Розчулена жінка зі сльозами на очах притискали до грудей подаровані квіти та дякувала за грошову допомогу, щирі побажання. А ще розповідала про себе, бо довелося їй пережити, як і всім старшим людям, чимало. Та хіба про все розкажеш?  Кожне життя – непрочитана книга, а таке довге й поготів.

   Усе своє життя сповідувала добро, любов до праці, віру у краще майбутнє Зінаїда Трохимівна Гунько із Лозуватки, якій 23 лютого виповнилось також дев’яносто. «Завжди знала, що немає нічого святішого за батьків, запашний хліб на столі та Батьківщину», - розповідає бабуся шанованим гостям – заступнику голови Шполянської райдержадміністрації Ользі Шпиці та голові районної ветеранської організації Володимиру Пустовіту. Свої слова підтверджувала вчинками. Тож, напевно, і дарував Господь їй довгий вік.
   Дивишся, яку радість отримують іменинники від проявленої до них поваги, і щоразу переконуєшся: добру справу робить районна влада.Під час таких візитів старші люди відчувають, що про них пам’ятають і піклуються. І головне не так гроші, як та увага і турбота, яка у старшому віці чи не найголовніша.
   Що ж, дай вам Боже, Ганно Тарасівно і Зінаїдо Трохимівно, у здравії та благодаті прожити ще багато світлих і радійсних років, оповитих ласкою і піклуванням родичів та небайдужих представників влади.            
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора