Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Від слів до діла», - заступник голови Черкаської облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв

Дата: 17.01.2019 18:46
Кількість переглядів: 381

  17 січня 2019 року за підсумками Ради регіонального розвитку Шполянського району від 4 січня цього року в приміщенні облдержадміністрації під керівництвом заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва відбулася робоча нарада.

     В засіданні взяли  участь голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб, голови Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, Матусівської ОТГ Василь Колісник, Лип’янської ОТГ Сергій Іщенко та ряд профільних керівників району.
   Присутні на засіданні обговорили питання медицини, освіти, продовження ремонту доріг Шполянського району в 2019 році. Зокрема, йшлося про спільне фінансування Шполянської центральної районної лікарні, реконструкцію очисних споруд Шполянської ЦРЛ. Обговорили і питання залучення інвесторів для  розвитку діючих громад.
  По питанню фінансування Шполянської ЦРЛ учасники зібрання заслухали головного лікаря медичного закладу Василя Уманця, який зокрема  нагадав присутнім, що дефіцит коштів на утримання Шполянської центральної  районної лікарні складає 18754,1 тис.грн, або в розрахунку на 1 жителя району – 442,59 грн. Ці цифри підтвердила і начальник фінансового управління Шполянської райдержадміністрації Оксана Голуб. В ході обговорення надзвичайно болючого для району питання досягнуто певних домовленостей із головами ОТГ. Їх схвальні відповіді  були занесені до протоколу наради.
   Так, Сергій Кравченко запевнив, що незважаючи на значну суму субвенції, а саме 9 млн.857,4 тис.грн., які згідно розподілу має надати Шполянська ОТГ до районного бюджету на утримання вторинної ланки медицини, перший транш ( 3 млн.грн.) буде виділено вже в лютому. Сергій Іщенко повідомив про вже надані 200 тис. грн.. із передбачених розподілом  694,4 тис.грн.   Василь Колісник запевнив, що найближчим часом  на потреби центральної районної лікарні буде виділено перших 400 тис. грн.. із 1 млн. 780,1 тис.грн.
   До  обговорення питання реконструкції очисних споруд лікарні було залучено спеціаліста в галузі житлово-комунального господарства Андрія Липканя. Учасники наради дійшли згоди, що ці роботи буде продовжено навесні. До того часу  питання перебуватиме та постійному контролі керманичів області та району.
На занепокоєння голови Лип’янської ОТГ тим, що передача землі в комунальну власність новоствореної ОТГ затягнуто в часі (а це несе за собою недофінансування вкрай важливих соціальних проектів) Костянтин Омаргалієв домовився про зустріч із начальником Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, Ольгою Залогою.

   В режимі конструктивного діалогу  вдалося обговорити і інші проблемні питання щодо життєдіяльності об’єднаних громад на території Шполянського району та знайдено потенційні шляхи їх вирішення.
   Голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко висловив щирі слова вдячності Костянтину Сапартаєвичу за ініційовану ним нараду та за його чітку позицію в питанні вирішення нагальних соціальних проблем району та подякував головам ОТГ Сергію Кравченку, Сергію Іщенку, Василю Коліснику та голові райради Олександру Кузубу за досягнуті домовленості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора