Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2019 08:41
Кількість переглядів: 136

Дорогі шполяни!

   П’ять років тому  на нашу землю прийшла війна. І саме березень 2014 – го увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму військами РФ, початку воєнних дій  у південно-східних регіонах України та  початку бойового шляху першого добровольчого батальйону, сформованого з лав самооборони Майдану.
   Перші роки неоголошеної війни були важкими для нашої держави. І сьогодні, споглядаючи на ті події, можна із впевненістю відзначити одну із вирішальних ролей саме добровольчих батальйонів у відстоюванні територіальної цілісності  та суверенітету України.
   Тож в День українського добровольця згадаймо всіх патріотів сучасної України, які з початку подій на Сході держави добровільно йшли боронити Батьківщину від російського агресора та показали яскраві приклади самовідданості.      

Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.      

Cлавні наші захисники-добровольці!

Завдяки вам, українцям, які самовіддано люблять свою землю, які у складний для Батьківщини час  відчувають свою особисту відповідальність за долю своєї країни і живуть за принципом «Якщо не я, то хто?», змінюється історія і живе в народі віра в краще майбутнє.
Тож прийміть щирі слова вітання та подяки за сумлінну службу, мужність та звитягу. Ми дякуємо вам за те, що ви, не задумуючись ні на хвилину, стали на захист України. Дякуємо всім захисникам незалежності, хто воював у перші дні і воює зараз, й хочемо сказати вам «спасибі» особисто за мирне небо над Шполянщиною та вшанувати ваших загиблих побратимів.
Схилімо ж голови перед світлою пам’яттю героїв-добровольців та всіх захисників, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях.
А вам, дорогі земляки, в цей день зичу міцного здоров’я, добра і миру. Нехай щаслива доля буде прихильною до кожної вашої родини та нашої рідної України.

       
Спасибі за ваші небайдужі серця і чуйні душі! 
Слава Україні і слава її героям!

 

З повагою голова Шполянської райдержадміністрації
Володимир Потапенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора