Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Українці завжди прагнули до демократії, – Тарас Висоцький на урочистостях із нагоди 23-ї річниці Конституції

Дата: 28.06.2019 07:10
Кількість переглядів: 141

   23-тю річницю Конституції України цьогоріч відзначають. Напередодні на Площі Знань Черкаського державного технологічного університету зібралися черкасці. Тут уже традиційно відбулися урочистості з нагоди свята.

_DSC0038_DSC0004_DSC0039_DSC0054

   Т.в.о. голови, перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький наголосив на тому, що якраз 23 роки тому було закладено правові основи функціонування нашої держави. Він нагадав, що в 1710 році була ухвалена перша в світі, за десятки років до Конституції в США та європейських країнах, Конституція – документ, відомий під авторством Пилипа Орлика.

_DSC0049

   – Це свідчить про те, що історично українці завжди прагнули до демократії, налаштовані на спільний вибір і спільну відповідальність, – сказав Тарас Миколайович. – Навіть у самій назві документу чітко зазначалося про вибір колективного підходу до вирішення проблем, організації життя. Нині ж маємо документ, відповідні зміни до нього. Однак, на жаль, часто чуємо зауваження, що держава в нас все ж не правова. Тому сьогодні, з нагоди національного свята, я закликаю всіх представників держуправління, судової системи, правоохоронних органів, загалом громадян країни керуватися щодня чинним законодавством, діючою Конституцією. Аби ми могли з гордістю відповідати й знати, що живемо в правовій державі, і є громадянами саме такої держави. Упевнений, що ми на вірному шляху.

_DSC0116_DSC0119

Тарас Миколайович висловив вдячність усім, хто долучався раніше до формування чинної Конституції і нині працює над її удосконаленням, намагаючись покращити правові основи нашої держави. Окрему подяку висловив і родині уродженця Черкас Михайла Сироти, який є співавтором документу. Він, нагадаємо, навчався в ЧДТУ, а згодом працював проректором до обрання народним депутатом України, є «батьком Конституції». Саме він очолював парламентську комісію, що працювала над проектом основного закону.

_DSC0129_DSC0166_DSC1061

   Цього дня містяни поклали квіти до погруддя Михайла Сироти на території університету.

_DSC1075

   До свята перший заступник голови вручив черкасцям і почесні відзнаки та грамоти. 

_DSC0084_DSC0081_DSC0060


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора