Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 30.07.2018 08:17
Кількість переглядів: 335

    Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок, а турбота про здоров’я дітей і молоді є одним з основних показників ставлення держави до власного майбутнього.

 

     Тому пріоритетним завданням, яке стоїть перед службою у справах дітей Шполянської райдержадміністрації під час кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей в 2018 році  є першочергове забезпечення пільговим оздоровленням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

   На території Шполянського району проживає 70 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в опікунських  та в прийомних сім’ях.З них : 54 дитини віком від 7 до 17 років підлягають оздоровленню. 
   Станом на 27 липня 2018 року оздоровилося 17 дітей (МДЦ «Артек» - 5 дітей, США – 5 дітей, ДОТ «Придніпровський» - 4 дитини та 6 дітей відпочили за рахунок опікунів).
    З 7  по 27 серпня планується направити 14 дітей до оздоровчого табору «Плай» Одеська область. смт. Сергіївка. 
  Служба у у справах дітей тримає на простійному контролі питання оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора