Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З професійним святом привітали освітян району

Дата: 03.10.2018 15:17
Кількість переглядів: 202

   Святковий календар жовтня відкриває особливе для кожного, хто колись сидів за шкільною партою або на студентській лаві, свято – День працівників освіти.

  Це свято людей, які за покликом душі віддають свої знання дітям, навчають і виховують, розвивають в них найкращі риси, допомагають пізнати навколишній світ, плекають у своїх вихованців любов до рідних, близьких, друзів, свого краю та Батьківщини.

   3 жовтня 2018 року в районній державній адміністрації відбулись урочистості з нагоди професійного свята педагогів. У залі зібрались вчителі, вихователі, працівники позашкільних навчальних закладів, керівники району, відділу освіти та профспілки освітян. Гостями свята й безпосередніми його учасниками стали також ветерани педагогічної ниви.

   З професійним святом педагогів Шполянщини вітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль, голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб, начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський, голова ради голів профкомів закладів освіти району Олег Тішков. 

   У своїх привітаннях виступаючі бажали освітянам Шполянщини міцного здоров’я, щирої радості, мирних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежності України.

   - Вчитель – це людина, яка не лише передає свої знання, вона створює віхи розвитку людства, допомагає дітям формуватись, як особистість. Педагоги - це люди, які мають Божий дар, які щиро люблять дітей, мають щире серце, відкриту душу і велике бажання  навчати, виховувати наших дітей, - зазначив у вітальному слові голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко.

 

   За високий професіоналізм, активне впровадження  нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами та дипломами  обласного управління освіти, грамотами райдержадміністрації, відділу освіти і профспілкової організації було нагороджено кращих працівників, які досягнули найбільших успіхів у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

  Не менш приємною була і друга частина свята – творча. Свої виступи освітянам дарували вихованці Сигнаївського, Нечаєвського навчально – виховних комплексів та артисти районного Будинку культури.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора