Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова райдержадміністрації взяв участь в серпневій конференції освітян Шполянщини

Дата: 29.08.2018 17:17
Кількість переглядів: 622

   Сьогодні, 29 серпня 2018 року, в залі засідань Шполянської райдержадміністрації  відбулася традиційна серпнева вчительська конференція, яка розпочалася з ГімнуУкраїни. Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять новітніх Українських героїв.

   З початком нового навчального року педагогів привітав очільник району – Володимир Потапенко, який у своєму виступі побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України.

   «Сьогодні в цьому залі – кращі вчителі району, його педагогічний цвіт. Ті, хто без перебільшення сказати – вкладає в учнів не тільки свої професійні знання, а ще й душу і серце. Адже ви, шановні педагоги,  не просто даєте дітям знання, ви навчаєте їх самостійно мислити, шукати відповіді на складні запитання, які щораз ставить наш переломний час. Ви вчите їх бути Особистостями. Нам часто доводиться розраховувати на вашу самопожертву і на ваше сумління, дорогі вчителі. Але разом з тим, я можу вас завірити, що влада буде робити все, щоб освітянську галузь району вивести на більш ефективний і передовий рівень, щоб підвищувався ваш соціальний статус, забезпечувались гідні умови для роботи, а робота оцінювалась належно і сповна»,-  зазначив Володимир Миколайович.

   Наголосив районний керівник і на тісній співпраці з сільськими головами та депутатами. При цьому зазначивши, що саме завдяки спільним зусиллям усіх гілок влади, відділу освіти, громад району вдається вирішити проблемні питання. Як приклад, за минулий навчальний рік районна освіта на чолі з районною державною адміністрацією зберегла мережу навчальних закладів і покращила їх матеріально-технічне забезпечення.

   Про підсумки 2017/2018 н.р. та основні завдання на новий 2018/2019 н.р. доповів начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вербівський.
   За доброю традицією великої освітянської родини, присутні вшанували працю вчителів, які напередодні навчального року виходять на заслужений відпочинок.

   Серед них: Стасенко Петро Антонович – вчитель музичного мистецтва Васильківського НВК, Корнієнко Валентина Іванівна - вчитель початкових класів Журавського НВК, Фуркало Раїса Іванівна – вчитель фізичної культури Іскренської ЗОШ, Світлова Лариса Павлівна – вчитель зарубіжної літератури Лебединського НВК №2 та Гнатюк Ольга Миколаївна – вчитель початкових класів Матусівського НВК №2. Висловивши слова щирої подяки за багаторічну працю, Володимир Потапенко вручив шанованим вчителям сертифікати на грошову допомогу.
   Хвилюючою і незабутньою стала мить зустрічі, коли освітяни Шполянщини проводжали  на заслужений відпочинок  і двох директорів навчальних закладів: Приємську Ольгу Петрівну - директора Нечаєвського НВК та директора Синаївського НВК  - Свердел Людмилу Павлівну. Багато теплих і зворушливих слів звучало на їх адресу від учасників зібрання. Щирі оплески, море квітів, і звичайно ж, грошове заохочення для відданих своїй справі директрів.

   Традиційно, найприємніша і найурочистіша подія щорічного освітянського заходу – вітання молодих вчителів, які поповнили ряди освітян району. Це - Черевко Антон Валентинович – вчитель трудового навчання Сигнаївського НВК,  випускник 2018 року Корсунь - Шевченківського педагогічного училища Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Демиденко Анна Борисівна – педагог - організатор Сигнаївського НВК,  випускниця 2018 року Корсунь- Шевченківського педагогічного училища, Патлань Сергій Вікторович – вчитель фізичної культури Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який у  цьому році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Гриців Сніжана Олександрівна – вчителя початкових класів Матусівського НВК №2, студента 4 курсу індивідуальної форми навчання Корсунь- Шевченківського педагогічного училища. Молоді та перспективні педагоги отримали цього дня вітальні листівки та подарунки вд начальника відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Павла Вербівського та голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України  Олега Тішкова.

   З нагоди проведення районної серпневої конференції за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм грамотами Шполянської райдержадміністрації були нагороджені кращі з кращих педагоги нашого славного краю. Серед них:
- МИРОНОВА Ірина Михайлівна, вчитель математики,  фізики та інформатики Топильнянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області;
- ГАНЕНКО Олена Євгенівна, вчитель початкових класів Водянського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області;
За високопрофесійну майстерність, впровадження нових інноваційних технологій, активну громадську роботу, чуйне ставлення до дітей та їхніх проблем такі ж грамоти отримали:
- МОШЕНСЬКА Тетяна Василівна, вихователь  Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради;
- МАТІКА Олександр Валентинович, вчитель української мови та літератури Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради;
 - БЕЗУГЛИЙ Сергій Олександрович, вихователь  Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради.

   За сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативність та інноваційні підходи до вирішення професійних завдань голова райдержадміністрації нагородив КРАСІЛІЧ Наталію Василівну,  головного спеціаліста відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту.

   Цього дня за  сумлінну працю, творчий підхід до роботи та  якісну підготовку закладу до нового навчального  року були відзначені і ряд педагогічних колективів:
 - колектив Васильківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області;
 - колектив Журавського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області;
- колектив Сигнаївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради Черкаської області;
 - колектив Лозуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області;
 - колектив дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Лип’янка.

   Почесну нагороду за   професіоналізм, бездоганну сумлінну працю та високі позиції закладу  у  рейтингу шкіл Черкащини та України за результатами ЗНО отримав педагогічний  колектив Лебединського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1».

   Також було вручено Подяки Шполянської райдержадміністрації  за  вагому підтримку закладів освіти сільським радам с.Водяного, Сигнаївки, Лебедина, Топильної, Терешок та Мар’янівки.

    З побажаннями щастя, міцного здоров’я, горіння та творчості в праці, щедрих педагогічних ужинків, любові від учнів та поваги від колег виступили на цьогорічній конференції голова районної ради Олександр Кузуб, який вручив почесні грамоти районної ради за  вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм ряду кращим педагогам та освітянським колективам та голова районної організації профспілки рацівників освіти і науки України Олег Тішков.

   Підсумовуючи роботу педагогічної конференції голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко побажав всім освітянам мудрих рішень, сміливих ідей, натхнення в усіх задуманих справах та блискучих успіхів у наданні якісної освіти дітям.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора