Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Окрилена піснею

Дата: 28.09.2018 08:08
Кількість переглядів: 289

   Українська пісня… Це частина духовного життя народу, і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах ми відзначаємо свята, вона прикрашає народні обряди, звучить у хвилини перемог і печалі.

    З піснею ми відчуваємо красу життя. Ми щасливі, що народилися серед народу з таким багатим пісенним скарбом, народу, що вміє так чудово виливати свої думи, свої мрії, почуття у пісню.
   27 вересня в читальній залі районної бібліотеки відбувся творчий вечір нашої землячки, співачки, учениці класу народного співу Сигнаївської дитячої музичної школи імені Івана Панасовича Шульги Альони Черевко.
   Народилася Альона в селі Сигнаївка Шполянського району. Навчається вона в Сигнаївському НВК, систематично приймає участь в різноманітних заходах, як шкільних, так і районних. Є лауреатом обласних конкурсів та фестивалів. В 2017 році в місті Чорноморськ на Всеукраїнському фестивалі «Серпневий заспів» у конкурсі краси і таланту «Південна врода» стала лауреатом І премії. 
   Альона Черевко закінчила класи фортепіано, бандури та естрадного співу у Сигнаївській дитячій музичній школі імені Івана Панасовича Шульги. В даний час навчається в класі народної музики, де опановує народний спів. Вона є солісткою тріо «Рута» та дуету «Шарм» рідної школи, є опорою та підтримкою викладача по фаху Ірини Анатоліївни Підмогильної. 
У виконанні нашої землячки прозвучали такі пісні: «Долиною», «Не метелиця», «Закувала зозуленька», «Ой, ти жайворонку», «Ой, верше, мій верше», «Skayfall»,«RiseLikeaFenics», «Тебе я знайду», «Буде мир».
   Вітальні слова на адресу нашої співачки линули від голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка, заступника голови Шполянської районної державної адміністрації Ольги Шпиці, начальника відділу культури і туризму Шполянської районної державної адміністрації Анатолія Лозового, заступника голови Шполянської районної ради Лідії Татариної, почесного директора школи Людмили Свердел, директора Сигнаївського НВК Євгена Бесараба, директора Сигнаївської дитячої музичної школи імені Івана Панасовича Шульги Ірини Підмогильної, батьків – Ірини Миколаївни і Юрія Павловича, вчителів, односельців та друзів. 


    Ведучими заходу буди учні Сигнаївського НВК– Вікторія Волошин та Ярослав Врубльовський. 
    Бажаємо Альоні Черевко нових творчих злетів, не зупинятися на досягнутому, а й надалі розвивати свої унікальні здібності.

 

                                                                                   За інформацією відділу культури і туризму Шполянської райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора