Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Гроші на виплати багатодітним сім’ям закладені в бюджет і будуть сплачуватися з 1 квітня

Дата: 27.03.2019 08:03
Кількість переглядів: 141

   Урядова програма допомоги багатодітним сім’ям, яка передбачає виплати щомісячної фінансової допомоги вже з 1 квітня, повністю прорахована та забезпечена бюджетними асигнуваннями. Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

деньга

 

   Програми підтримки сім’ї та відповідального батьківства за рішенням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана є одним з пріоритетів роботи Міністерства соціальної політики України у 2019 році.

   «У рамках ініціатив Уряду прораховані можливості з 1 квітня 2019 року виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею віку 6 років. Розмір допомоги – 1700 грн щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це 2,4 млрд грн до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплачені», – сказав Андрій Рева.

   Він також повідомив, що активно впроваджується і урядова програма «Муніципальна няня», яка дозволяє батькам винаймати помічника по догляду за дитиною і отримувати бюджетну компенсацію за витрати. З початку роботи програми, сказав Андрій Рева, маємо вже 43 заяви від батьків.

   Міністр звернув увагу, що все це – не єдині соціальні ініціативи Уряду. Попереду реалізація програми «Громади, дружні до дітей» та програми забезпечення об’єднаних громад спеціальним транспортом для перевезення людей з обмеженими можливостями.

   ІНФОГРАФІКА Індексація пенсій у 2019 році та інші соціальні ініціативи Уряду


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора