Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Подаруймо родину кожній дитині!

Дата: 30.09.2018 07:51
Кількість переглядів: 175

Нехай людські любов і шана
Осилять всі шляхи круті,
Бо в дітях ми себе лишаєм,
Себе продовжуєм в житті.

В.Крищенко

   30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. 

   Дитинство – найважливіший період в житті людини. Саме в цей час вона формується фізично, психічно, інтелектуально, набуваючи усіх необхідних знань, умінь і навичок. Для всебічного і гармонійного розвитку особи діти повинні рости в сімейних умовах, в атмосфері щастя, любові і розуміння. Дитина може потрапити в різні ситуації, але найгірша з них – залишитись без батьківського догляду внаслідок дії різноманітних обставин.

   Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні – усиновлять, інші – допоможуть дитині знайти батьків, треті – нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання усиновити, або тим, хто вже усиновив.

   У  День усиновлення дякуємо всім: батькам – усиновителям, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, які дарують дітям справжнє відчуття рідного дому й батьківську опіку. Прийміть доземний уклін і найщиріші слова поваги всі, хто долучився до цієї шляхетної справи, хто зігрів маленькі серця теплом і ніжністю. Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не залишає ваші серця!

   Всіх небайдужих людей, які готові взяти дитину-сироту в сім’ю, здійснити її мрію, надати  тепло, любов, допомогти здобути якісну освіту та виховати гідною людиною, запрошуємо до служби у справах дітей  Шполянської райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, буд.60, каб. 208.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора