Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня глухих

Дата: 30.09.2018 07:44
Кількість переглядів: 183

Шановні шполяни! 

Міжнародний день глухих не можна назвати святковим, проте він є нагадуванням всім про обов'язок перед людьми, які потребують захисту та підтримки з боку суспільства.


   
 Це особлива дата для осіб з порушенням слуху. Гарний привід привернути увагу до людей з обмеженими фізичними можливостями. Українське товариство глухих спонукає нечуючих братии активну участь у сучасному житті, зміцнює упевненість у завтрашньому дні.

 Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею цих людей і не тільки сьогодні, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть земляки, які вірять в нас, і чекають  уваги та допомоги. 

Висловлюю вдячність працівникам УТОГ за надзвичайно важливу роботу, завдяки якій люди з порушеннями слуху відчувають всебічну підтримку та турботу, долають бар’єр ізольованості та всім жителям району, які активно долучилися до благородної справи, зробивши і свій посильний внесок у поліпшення матеріального становища тих, хто цього вкрай потребує.

Адже надання щоденної підтримки та допомоги людям з вадами здоров’я — реальний вияв милосердя, людяності і любові до ближнього.
     Щиро бажаю усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції.

 Дорогі земляки!

 Не будьмо  байдужими до людей з особливими потребами. Пам’ятаймо,  що їх проблеми можливо вирішити лише спільними зусиллями.

 

Із вдячністю за щоденну шляхетну справу

голова Шполянської райдержадміністрації                                        Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора