Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітальне звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 07.10.2018 07:38
Кількість переглядів: 224

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

На початку жовтня, коли осінь радує око неповторною, золотою красою, приходить в наш дім чудове, всенародне свято, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості - День працівників освіти.

Кожен з нас з вдячністю згадує педагогів, які дали знання, наповнили душу моральними цінностями, зігріли теплотою своїх сердець.
У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою ви займаєтеся, має величезну значимість для процвітання нашої держави, для нашого з вами майбутнього.
І вже сьогодні очевидно, що це майбутнє дасть безліч приводів для гордості: школярі Шполянщини перемагають в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, беруть активну участь у суспільному житті.

Тож в цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до учнів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Здоров’я вам, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті!

 З професійним святом!

 

З глибокою шаною і повагою

голова Шполянської районної державної адміністрації

Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора