Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звернення голови Шполянської райдержадміністрації з нагоди Дня партизанської слави

Дата: 22.09.2018 07:37
Кількість переглядів: 202

Шановні жителі району!

Дорогі ветерани!

  Сьогодні ми з вдячністю вшановуємо тих, хто в роки Другої світової війни став до бою з фашистськими окупантами, тих, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

  Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Серед них були і наші земляки. Це справжні герої, які відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.
  Гортаючи сторінки історії нашого краю, ми з упевненістю можемо назвати Шполянщину краєм партизанської слави. В лісах нашої малої Батьківщини здійснювали рейди, як радянські партизани, так і повстанські загони. Люди піднялись на боротьбу із загарбниками за велінням душі й сумління, тому що були переконані, що воюють за свою свободу, інтереси своєї держави, рідного краю, отчого дому.

  В День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про їх силу духу, патріотизм, який  передається до їх нащадків.

  Сьогоднi, коли вiйськовa агресія нa сходi кpaїни зaтьмapилa нaше небо, кpaщi сини i доньки українського нapоду, нащадки партизанського pуху, знову, зi збpоєю в pукaх, захищають деpжaвнi коpдони, відстоюють омpiяну поколiннями свободу Укpaїнської деpжaви.

  Героїчні подвиги українців всіх поколінь задля наближення та збереження миру дають впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.

  Тож низько вклонімось нашим визволителям! Вшануймо тих, хто не дожив до наших днів, і тих, хто через усе життя несе біль від ран, від гірких спогадів про труднощі партизанських стежок, від втрати батьків, дітей, бойових побратимів.

   Щирі слова шани та безмежна подяка захисникам  сьогодення , що повернулися з війни, та тим, хто ще досі зі зброєю в руках відстоює мир і свободу держави на передовій.

Слава Україні!

Слава її Героям!

 

Голова районної державної адміністрації                                                   Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора