Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Добре слово про керівника та щирі привітання в день ювілею

Дата: 05.08.2018 07:32
Кількість переглядів: 1797

   Життя надзвичайно швидкоплинне. Воно тече так стрімко, що іноді й така гарна та визначна дата, як 55 років від дня народження, настає несподівано і зненацька.

  Напевно, так і для голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Миколайовича Потапенка, якому сьогодні, 5 серпня 2018 року, життєву стежину увінчали дві славні п’ятірки.

   Коли пройдено трохи більше, як половину життєвого шляху, коли струни душі вже бриніли і радістю і смутком, і болем і любов’ю, зберегти рівновагу у житті допомагає невгасима енергія душевного тепла, справедливості і надії. Саме такі якості поєднує в собі наш ювіляр.
 Повсякденна копітка діяльність на відповідальній посаді вимагає від Володимира Миколайовича повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. І йому це вдається, адже наш керівник — справжній щирий українець, вірний син своєї держави, який щиро вболіває за її майбутнє і намагається зробити все, що від нього залежить, щоб наша Україна була могутньою державою, а ми, його земляки, відчували себе якнайкомфортніше.

   Ми – колектив Шполянської районної державної адміністрації цінуємо, шануємо і поважаємо Вас Володимире Миколайовичу за порядність, надійність, мудрість, відповідальність і патріотизм.

   Ми впевненні, що Ви з честю заслужили глибоку пошану серед людей, даруючи їм не тільки свої знання і досвід, але й тепло своєї душі.

   Спасибі Вам Володимире Миколайовичу за те, що навіть в найскладніших ситуаціях, Ви не падаєте духом і зберігаєте оптимізм і впевненість в собі. Все це необхідно у Вашій діяльності.

   Ми з глибокою повагою висловлюємо слова подяки і вітаємо Вас, шановний  з ювілейним днем народження. Бажаємо Вам терпіння, професійної витримки і великої сили волі в керівництві. І надалі успішно працюйте на користь Шполянського краю та його людей, а ми завжди Вас підтримаємо в цьому і допоможемо.

   Міцного Вам здоров'я, Божого благословення, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і ласку, прихильної до всієї вашої родини. Хай  життя дарує Вам благополуччя, достаток, душевне тепло і спокій, а у професійній діяльності — нових Вам досягнень та починань!

   Зі святом Вас! З ювілейним днем народження!

 

Зі щирою повагою:

колектив Шполянської районної державної адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора