Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

9 березня – 205-а річниця з дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 09.03.2019 06:43
Кількість переглядів: 153

Шановні шполяни!

 

Щороку, на початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзара, світоча українського народу - Тараса  Шевченка.

205 років тому Господь подарував нам поета, який розбудив націю неповторним словом і підніс це слово на всесвітній духовний рівень.

Ця світла дата  в уяві кожного українця переплітається у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

Тож у день народження Великого Тараса вкотре згадаймо його особливе значення  для України, велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури.

Шевченко заклав в свідомість кожного українця особливі речі: волю і гідність. І саме революція Гідності на Майдані показала нам прагнення молодого покоління до боротьби за незалежність держави.

Сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна розбудовуючись, змушена захищати власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.

Дорогі земляки!

Сьогодні ми самі творимо історію нашого народу, йдемо в одному кроці з Україною по її сторінках. І кожен її злет, як і падіння, є нашим і ми його відчуваємо.

То ж візьмемося міцніше за руки, як у тому «живому ланцюзі»,  й доведемо усьому світові, що:

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине.

От де, люди, наша слава,

Слава України!

 

З повагою голова Шполянської райдержадміністрації

Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора