Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітальне звернення голови Шполянської райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2018 07:12
Кількість переглядів: 272

Дорогі земляки!

Щиросердечно вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Підняття 27 років тому синьо-жовтого знамена над країною символізувало про відродження України, початок творення нової незалежної держави.

Відтоді ми щороку, беручи участь в офіційній церемонії підняття Прапора України під звучання  Державного Гімну, відчуваємо момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Нажаль, сьогодні громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні. Нам самим вирішувати свою майбутню долю.

Низько вклоняюсь усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу.

Переконаний, вороги України зазнають поразки. Впевненості у перемогу надають нам подвиги батьків, дідів, наша героїчна історія.

Та й нині українські борці за свободу не скорилися, не припинили боротьбу, і гордо несуть синьо-жовтий прапор Незалежності.

Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

Україна значно подорослішала за останні чотири роки. Це був час, коли ми були змушені дізнатися справжню ціну нашої свободи, і, на жаль, змушені платити її й зараз.

Захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників полягло семеро жителів Шполянщини, які до останнього подиху виконували свій військовий обов`язок чесно і героїчно.

Сьогодні схиляємо голову перед пам’яттю земляків, які поклали своє молоде життя в ім’я миру в державі.

Хай сьогоднішнє й майбутні покоління ніколи не забудуть подвиг Героїв – Олександра Кондратюка, Андрія Тихолоза, Сергія Лифаря, Станіслава Майоренка, Ярослава Новосільського, Івана Носача, Василя Пікуєва.             

Розбудовуючи нашу державу, ми мусимо зробити все для того, щоб їх смерть не булла даремною.

Я впевнений, що український народ, проявляючи найкращі якості – єдність духу, патріотизм, відданість Україні здобуде перемогу над ворогом, який вкотре намагається знищити цілісність нашої держави.

У своїх молитвах згадаймо у ці дні всіх тих, яких уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої ДЕРЖАВИ.

І нехай Український прапор і надалі для кожного з нас буде насправді патріотичним символом віри у перемогу з агресором, а для воїнів слугує оберегом.

         У ці святкові дні бажаю Вам і Вашим близьким здоров’я, миру, щастя, радості й добра, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та щасливе майбутнє рідної України!

Слава Україні!

Слава її героям!

 

З повагою голова Шполянської районної 

державної адміністрації                                                                                       Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора