Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди 74-ї річниці вигнання з України нацистських загарбників

Дата: 28.10.2018 08:03
Кількість переглядів: 372

Шановні ветерани, жителі Шполянщини!

Сьогодні Україна відзначає День визволення України від фашистських загарбників, присвячений остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Це велична подія для кожного, хто пишається славним минулим свого народу, любить рідну землю, шанує невмирущий подвиг солдатів-фронтовиків.

        У цей знаменний для усіх жителів країни день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення. 
      Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна

 Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.  Пам’ятаймо тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий і з кого нині, коли над Україною знову нависла смертельна загроза, беруть приклад наші мужні хлопці, воїни з хоробрими серцями на Сході держави. Сьогодні вони демонструють таку ж доблесть, як їхні діди й прадіди. 
       Тож, в
ід щирого серця поздоровляю вас, шановні земляки, з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України!  

Бажаю ветеранам війни та всім жителям Шполянщини здоров'я, щастя, добробуту, тепла і затишку у власних родинах, миру та злагоди.

 

З шаною та повагою:

голова Шполянської райдержадміністрації

Володимир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора