Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

06 Серпня, 2020 р., 13:21
Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.
06 Серпня, 2020 р., 11:21
Очільницею Шполянської райдержадміністрації Наталією Коваль проінспектовано виконання ямкового ремонту відрізку дороги загального користування місцевого значення Кримки- Веселий Кут. По завершенню планується облаштування узбічч та встановлення дорожніх знаків.
05 Серпня, 2020 р., 15:36
Сьогодні головою Шполянської районної державної адміністрації Наталією Коваль проведено особистий виїзний прийом громадян в с. Мар’янівка, де знаходиться Географічний центр України. До участі у прийомі громадян долучилися також т.в.о. завідувача сектору культури райдержадміністрації Тетяна Заєць та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Галина Колос. На прийом громадян завітав директор місцевого НВК Володимир Боримський, який порушував питання про необхідність капітального ремонту даху і підлоги в закладі, а також необхідність у придбанні холодильника та посуду в їдальню, ремонту витяжки, закупівлі нових меблів в дитячий садок. Тож, керівниця району спільно з головою села Олексієм Вареником одразу відвідала школу, щоб на власні очі побачити озвучені на прийомі труднощі. Навчальний заклад налічує 100 дітей шкільного та 30 дітей дошкільного віку. Будівля школи здана в експлуатацію у 1991 році, тож є відносно новою. Володимир Сергійович займає посаду директора 35 років, тож на його очах завершувалося будівництво і він знає з чим пов’язані всі недоліки будівлі. Та попри всі проблеми – заклад успішно готовиться до нового навчального року, з районного бюджету було виділено 20 тис. грн на поточний ремонт. Також, очільниця району спільно з головою виконкому сільради Василем Вареником відвідала приміщення ФАПу та сільського Будинку культури. Поспілкувавшись з керівництвом цих закладів було обговорено пріоритетні напрямки роботи та проблемні питання.
05 Серпня, 2020 р., 14:48
Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує що, за результатами лабораторних досліджень зразків проб річкової води на кінець липня, проведених Черкаською регіональною лабораторією Держпродспоживслужби України за санітарно-мікробіологічними показниками, вода річкова на всіх комунальних пляжах міста («Соснівський -1», «Казбетський», «Митницький») та в акваторії пляжу зони відпочинку населення ТОВ «Берег-2007» (розважальний комплекс «Бочка») відповідає гігієнічним нормативам та є придатною для купання населення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора