Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Новини

Голів та членів ДВК навчали, як працювати під час виборів

Дата створення: 15:56 19.03.2019, Переглядів: 8

   19 березня 2019 року у залі засідань Шполянської районної ради проведено навчання-тренінг голів та членів дільничних виборчих комісій. На семінарі вивчали питання організації підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Очільник області привітав переможців медичних раллі

Дата створення: 15:52 19.03.2019, Переглядів: 5

   Переможців IV Всеукраїнського зимового чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі – 2019» відзначили на Черкащині. Привітали з успішним виступом та передали переможний кубок команді голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Вельбівець разом із ректором Черкаської медакадемії Інною Губенко сьогодні на конференції працівників екстреної медичної допомоги.

Сервісні центри МВС Черкащини перевірять таємні клієнти

Дата створення: 15:46 19.03.2019, Переглядів: 5

 Шановні відвідувачі сервісних центрів МВС!

Українців має ставати більше – Президент про допомогу багатодітним родинам

Дата створення: 11:12 18.03.2019, Переглядів: 11

   Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області наголосив, що одним із пріоритетів розвитку держави має бути подолання бідності. «Ми не повинні забувати, що не лише Путін створює перешкоди на нашому шляху до успішної, заможної, європейської України. У нас є ще один ворог, не менш небезпечний ніж Путін. Ім’я цього ворога  – це бідність. Ми дуже добре знаємо, що багато людей у нас живуть дуже бідно», - зазначив Глава держави.

Якісні медичні послуги на Черкащині – в пріоритеті, – Олександр Вельбівець

Дата створення: 11:09 18.03.2019, Переглядів: 9

   В області кожен житель має право отримати кваліфіковану медичну допомогу фахівців в комфортних умовах, не виїжджаючи за межі свого населеного пункту або області. Про першочергові медичні проекти розповів очільник області Олександр Вельбівець під час засідання Ради регіонального розвитку за участі Президента України.

Цьогоріч в Україні передбачено 7 напрямів фінансової підтримки спеціально для фермерів та кооперативів

Дата створення: 11:07 18.03.2019, Переглядів: 10

   У 2019 році Уряд продовжує фокусуватися на підтримці розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації. Так, державна фінансова підтримка фермерства збережена та вдосконалена за основними минулорічними напрямами, а також доповнена новими, інформують в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Крим буде повернуто Україні. На жодні торги і підкилимні домовленості ми ніколи не підемо, – Президент

Дата створення: 09:38 18.03.2019, Переглядів: 6

   Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу «Україна» наголосив, що не існує більш важливого завдання для України, української влади і Президента, ніж забезпечити відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності держави.

В Шполянській районній філії Чркаського ОЦЗ

Дата створення: 09:15 15.03.2019, Переглядів: 27

   14 березня 2019 року в приміщенні Шполянської районної філії Чркаського ОЦЗ пройшов семінар спільно з соціальними партнерами на тему: «Відновлення престижу робітничої професії. Можливості професійного навчання на виробництві до Ваших потреб (у тому числі осіб з інвалідністю)».

Обговорили ряд актуальних питань

Дата створення: 09:07 15.03.2019, Переглядів: 55

   14 березня 2019 року в актовому залі Шполянської районної ради відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, головами сіл, одноосібниками Шполянського району під головуванням голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка та  за участю заступника голови Громадської Спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» Олександра Сліпченка, юриста Громадської Спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» Вікторії Кіпріянової, директора регіонального відділення Укрдержфонду фермерів у Черкаській області Анатолія Сіренка та керуючої Шполянським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанку» Лариси Рудої.

Відбулося публічне представлення інформації по виконанню паспортів бюджетних програм за 2018 рік

Дата створення: 16:39 14.03.2019, Переглядів: 59

   Одним з важливих принципів функціонування бюджетної системи України є публічність інформації про бюджет, який передбачає інформування громадськості з питань складання, розгляду, затвердження, виконання державного бюджету і місцевих бюджетів, а також контролю за виконанням державного бюджету і місцевих бюджетів.