Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Вітання голови Шполянської райдержадміністрації з Днем міста

Дорогі земляки!

8 серпня наша квітуча, наша чарівна Шпола відзначає свою 424-ту річницю. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Адже Шпола – це як маленька держава, зі своїми традиціями, звичаями, побутом та культурою.

Наша Шпола славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

У складний період новітньої історії України ми маємо, як ніколи, проявити найкращи риси нашого народу – єдність, патріотизм, щирість та мужність. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, 
 хто цього потребує. 

Впевнений, що наше чарівне місто займає особливе місце у серцях тих, хто тут народився і живе, чия батьківська земля в іншому куточку світу, але теперішнє нерозривно пов’язане зі Шполою, хто тут колись працював чи навчався, приїздив у гості чи бував проїздом. Шполянська земля пам’ятає багато цікавих, емоційних, радісних і сумних моментів, вона ввібрала у себе неповторну енергетику всіх тих людей, які жили тут раніше, які живуть зараз.

Вітаючи із Днем народження нашого міста, бажаю всім його жителям миру,міцного здоров’я, добробуту, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях, щасливої долі кожній родині, у рідному місті, у єдиній державі!

 

З повагою голова Шполянської райдержадміністрації

Володимир Потапенко« повернутися до списку подій