Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

17 вересня - День рятівника

Шановні рятівники,
працівники цивільного захисту району та пожежної охорони!

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом!
Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.
 Сьогодні працівники Шполянського районного відділу  управління ДСНС України в Черкаській області гідно виконують поставлені державою завдання.

Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.
    Від імені районної державної адміністрації та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
      Бажаю усім вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!
Дякую вам за службу та щиро зичу незборимої сили духу, витримки і мужності.

 

З повагою

перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації

Ю.Козоріз
 « повернутися до списку подій