Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

70 –т поважних літ на життєвому шляху Володимира Колотила

21 дня спекотного липня 2018 року, коли в хліборобів триває напружена жнивна пора, ювілей відзначає Володимир Олександрович Колотило – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Сільгосптехніка»


Вельмишановний і дорогий Володимиру Олександровичу!

 

Сьогодні я маю щасливу нагоду сердечно привітати Вас із ювілейним Днем народження!

Святкування ювілею — добра традиція, яка дає можливість ще раз пережити яскраві моменти пройденого шляху, оцінити нинішні успіхи, заглянути в майбутнє, серцем торкнутись найбажанішої мрії.

У цей день хочу виcловити глибоку шану за Ваші професійні звершення та подякувати за Вашу людяність, порядність, доброзичливість, благодійність.

Ні для кого не таємниця, що аграрний бізнес – доволі ризикований, залежить і від примх природи, і від державного регулювання податків, цін, програм. Але завдяки Вашій, шановний, клопіткій роботі, введенням інновацій невелике підприємство «Сільгосптехніка» є успішним і одним із кращих на Шполянщині.

Тож з упевненістю можу сказати, що свій поважний ювілей Ви, Володимиру Олександровичу, зустрічаєте із гарними здобутками, добрими справами та не менш значущими планами на майбутнє.

Бажаю Вам і надалі успішно  сіяти і жнивувати, вирощувати хліб і працювати на рідній землі, допомагати людям і дякувати Богу за своє покликання. 

Зичу Вам міцного козацького здоров’я, радості від життя, довголіття, успіхів, наснаги та благополуччя Вам і Вашій родині.

Зі святом! З 70 – м ювілейним днем народження!

 

З повагою голова Шполянської

райдержадміністрації                                                            Володимир Потапенко« повернутися до списку подій